10 Август 2011 – 18:58 | 40 пікір

Құрметті ИНФОРМАТИКТЕР!
Cайтымыз сіздердің арқаларыңызда, аз уақытта Қазақстандағы ең танымал сайттардың біріне айналып келеді. Кейбір қазақ тілді сайттар өз контенттерін біздің сайтқа қарап өзгертіп қолданушыларын да көбейтті. Біздің үлгімізбен біршама жаңа сайттар ашылды. Соған қарағанда Информатик …

Толығырақ »
Информатика

Бәрі информатикаға байланысты

Педагогика

Тәлім-тәрбиеге байланысты материалдар

Басқа пәндер

Ұстаздар шығармашылығы

Оқушылар шығармашылығы

Басты бет » Басқа пәндер, Информатика

7 сынып. Ағылшын тілі мен информатика. Disappearing world. Мәтінмен жұмыс. Сөздердің астын сызу

Опубликовал saule в 17 Февраль 2012 – 21:17Пікір жоқ
Бұл мақала 1265 рет оқылды, 12 рет бүгін

Сабақты өткізген: Алматы қаласының №128 М. Әуезов атындағы жалпы білім беретін мектептің информатика пәнінің мұғалімі Досполова Сауле А мен ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Олжаева У.Т

Сабақ жоспары
Пәні: информатика және ағылшын тілі Сыныбы 7а
Сабақтың тақырыбы:
Сабақтың мақсаты:
А) Білімділік:
Оқушыларға экологиялық жағдайлар туралы түсінік беру, мәтінмен жұмыс істеуді үйрету
Ә) Дамытушылық:
Оқушылардың танымдық қабілеттерін дамыту, өз бетімен алған білімдерін практикада қолдана білуге дағдыландыру.
Б) Тәрбиелік:
Компьютермен жұмыс істеуде ұқыптылыққа, техника қауіпсіздігін сақтай білуге үйрету. Еңбекті сүйе білуге, өз уақытын дұрыс пайдалана алуға тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: кіріктірілген сабақ.
Сабақтың типі: жаңа сабақты түсіндіру.
Сабақтың көрнекілігі: интерактивтік тақта, слайд, компьютер, тест, карточкалар, оқулық, мектеп оқушылары түсірген экология туралы видео
Сабақтың барысы:
1. Ұйымдастыру.
2. Үй жұмысын сұрау
3. Жаңа сабақты түсіндіру.
4. Сабақты бекіту.
5. Сабақты қорытындылау.
6. Үйге тапсырма беру.
1.Ұйымдастыру кезеңі.
а) сәлемдесу әдебі. Сәлеметсіздер ме, балалар! 1) Greeting with the pupils.
ә) оқушыларды түгендеу. Келмегендерді белгілеп, журнал толтыру.
ІІ. Өткен сабақты еске түсіру: (информатика)
-тест өздері бір-бірін тексереді( слайд)
-терезе элементтері интерактивтік тақтада жаздыру.
- іске қосылуы
- құралдардың атын жаздыру
Ағылшын тілінен үй тапсырмасын сұрау:
1) Making absentees
2) Asking about day, date and weather.
3) Checking up their home task.
WB p49 Ex 2. (find parts of speeches)
ІІІ. Жаңа сабақты түсіндіру: The main stage:(Умит) Тақтада видео1 жануарлар
T: today we are going to speak about ecology problems. You should prepare a Portfolio using the information’s about the disappearing world. Who is ready?
On the white board there are some slides and the student speaks about them.
T P1 P2
2) Speaking:
T: asks two or more questions about pollution. TP1P2 2 сұрақ қойылады
Now children, let’s learn some information’s about the approximate decomposition times in a landfill. Mairash teacher will tell about it in Kazakh Language.(Майраш апай -эколог)

Ал енді балалар, біздің мектептің оқушылары Сайра апайдың басшылығымен түсірген экология тақырыбына байланысты шағын фильмді бой сергіту ретінде тамашалаңыздар. Видео2- экология
ІІІ. Жаңа сабақты түсіндіру: (Информатика)
Енді балалар, информатика дәптерлеріңді ашып бүгінгі күнді жазыңдар.
Сабақтың тақырыбы: Мәтінмен жұмыс жасау, сөздердің астын сызу
Мәтіндік редакторды іске қосамыз. Мен сабақты жақсы оқимын деген сөйлемді тереміз.Осы сөйлемдегі сөздердің астын сызу керек. Немесе сөйлемді сөйлем мүшелеріне талдайық
Мен сабақты жақсы оқимын
Мен деген сөзді белгілеп алып құралдардан Ч белгісіндегі үшбұрышты ашып керекті сызықтың үстінен басамыз.Мен сөзі бастауыш бір сызықпен сызылады. Дәл осылай баяндауыш, анықтауыш, толықтауышты тауып сызуға болады.
Мен сабақты жақсы оқимын.
IV. Сабақты бекіту. Жаттығулар орындау.
Тақтада орындайды.
3. Writing. Now, children look at the white board. The task is fіnd out parts of speeches. Who wants to come to the board? Student1 does the task on the board.
Ex. 1
a) If you can keep birth rates down, the population will probably reach about 9 billion by 2050.
b) A terrible environmental disaster happened in India, in 1984.
c) People must stop to pollute the seas, oceans. T P1 P2 P3
Енді балалар, компьютерде тапсырма орындаймыз.
Әркім өз компьютерлеріңе отырыңдар.каротчкадағы тапсырманы орындаймыз. (Карточка арқылы компьютерде орындату)
O.K. children you have done everything well. Now open your files form computers and the next task is underline the subject, predicate, object and adverbial modifier. The student will do this Ex. 2 on the white board, the rest of the students work on the computer. Бір оқушы интерактивтік тақтада орындайды.
Ex. 2. a) Factories produce new cars every day
b) We shouldn’t throw rubbish in the streets.
c) Air pollution makes us unhealthy.
T P1 P2 P3
V.Сабақты қорытындылау.
Ағылшын тілінен тақтада сын есем, зат есім, етістікті табуға арналған тапсырама.
Consolidation
T: Today we have spoken about disasters of the world. Can you divide these words into 4 categories. Look at the board and put the works into the correct column one by one please.
Noun Verb adj adverb

( water, factory, melt, disappear, pollution, pollute, oil, gas, noisy, dirty, deadly, produce, probably, environmental, population)
P1  P2 P3 P4 etc.

Қане кім айтып жібереді? Мәтіндік редакторда сөздердің астын сызу үшін не
істеу керек?
VI. Үйге тапсырма беру. Слайдтар арқылы көрсету
Информатикадан: 5.1 тақырыпты оқу. Мәтіндік редакторга сөзжұмбақ
құрастыру
Ағылшын тілінен: 1) Setting their home tasks: Ex 1,3 p 49WB
2) Giving marks
Оқушылардың сабақтан алған әсерерін парақтарға жаздыру.
VII. Оқушыларды бағалау. Тақтада дайын журналда жазып тұрып айтып өту

Ұқсас тақырыптар:

Оставьте комментарий

Добавьте комментарий ниже или обратную ссылку со своего сайта. Вы можете также подписаться на эти комментарии по RSS.

Всего хорошего. Не мусорите. Будьте в топе. Не спамьте.

Вы можете использовать коды HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

На сайте используются Gravatar. Чтобы его получить зарегистрируйтесь Gravatar.